«KIDS CUP» у Гребінці!

Вчора, 24 січня,  гамірно та людно було у Гребінківській ДЮСШа. До Гребінки з’їхалися наймолодші футболісти на  турнір з футзалу «KIDS CUP» серед дітей 2014-2016 р.н.  У змаганнях брали участь  команди: Гребінка-1, Гребінка-2, Пирятин, « Зірочки» (Семенівка).

Дитячі футбольні клуби демонстрували волю до перемоги в кожному матчі! Юні футболісти показали цікаву гру на радість вболівальникам та тренерам.

«Гребінка-1» 3:4 «Гребінка-2»

Згідно з турнірною таблицею першість у турнірі з футзалу «KIDS CUP» виборола команда з Семенівки. А друге та третє місце посіли наші футболісти з команд Гребінка-2 та Гребінка-1, а вже четвертими були  пирятинці. Кубок кращого гравця та бомбардира турніру отримав гравець ФК «Зірочки» Андріюк Давид, на його рахунку одинадцять забитих м’ячів.

Тренери та футболісти з сусідніх громад  дякували  організаторам турніру та тренерам команд з Гребінки за гостинність та теплий прийом!

Ми вітаємо наших юних футболістів з перемогою!