Колектив дитячого садочка «Теремок» на чолі з завідуючою С.В.Водоп’ян завжди беруть участь у всіх благодійних заходах громади, підтримують будь – які ідеї для того, щоб підтримувати наших мужніх захисників, своєю працею наближати Перемогу!
Цього разу, лиш настали холоди, вирішили в’язати теплі шкарпетки для наших земляків – воїнів, які зараз боронять нашу країну на передовій. Долучилися усіх, хто вмів в’язати, і хто лише тепер опанував цю нехитру науку. Завдяки роликам в інтернеті навчилися в’язати шкарпетки на двох спицях, і справа пішла набагато швидше. Нитки для цих теплих виробів купували самі, приносили з дому залишки пряжі, розпускали в’язані вироби.
Тепер нитки приносять до садочка навіть незнайомі люди, лиш дізнаються про таку благородну мету. За місяць вдалося зв’язати більше 50 пар шкарпеток. В’яжуть жінки на різні розміри, є і більші, є і менші. Стараються аби хоч чимось порадувати воїнів, передати туди у холодні окопи частинку тепла наших рук та сердець. Щоб вони розуміли, що їх тут чекають, що ми всі дуже вдячні за їхню мужність.Навіть маленькі вихованці садочка також хочу бути корисними чим можуть, взяли участь у цій волонтерській добрій справі. Під час он-лайн занять малювали малюнки для захисників. Потім їхні батьки принесли ці малюнки до садочка, а вже вихователі передали ці яскраві, життєрадісні малюнки передали волонтерам.
— Зараз зима, і на передових позиціях холодно і сиро, тож воїнам дуже потрібні теплі шкарпетки, теплі речі, ліки та інше, – розповідає волонтер Наталія Ярославська, — Дякуємо усім за те, що долучаються до таких хороших справ. Разом ми переможемо!
Кухарі садочка теж долучаються до цієї благодійної діяльності. Кожного дня теж в’язали шкарпетки. А в той день, коли волонтер Наталія Ярославська зі своїм чоловіком В’ячеславом прийшли забирати теплий подарунок від колективу «Теремка», напекли смачних духмяних пиріжків.
Того ж дня посилки вирушили у далеку і складну дорогу, поштові працівники передають такі посилки якомога ближче, де є відділення. Бо ж розуміють наскільки важливо воїнам на передовій отримувати звістки та посилки з дому, від рідних та небайдужих земляків.