Пішла з життя наша земляка, відома співачка і композитор Ольга Коновальчук (Олеся Чарівна). Таким псевдонімом її нарекли організатори відомого фестивалю “Червона Рута”, учасницею якого вона була. З ним, пізніше, вона стане лауреатом премій імені Василя Стуса та Міжнародного конкурсу “Золоті Ворота”.
Ольга довгий час брала участь у авторській програмі доктора історичних наук Є. Сверстюка про Тараса Шевченка “Рік високого сонця”, часто виступала на радіо.
Вона виконувала пісні на вірші Т. Шевченка, музику до яких писала сама.
Більше 7 років виступала разом із відомою співачкою, Героєм України, Народною артисткою України Ніною Матвієнко, яка відіграла велику роль у становленні Ольги, як співачки. Ніна Матвієнко не раз бувала в гостях у батьків нашої землячки.
Ольга брала активну участь у створені фільму про Тараса Шевченка “Шлях до небесного дому”.
Її великий благодійний концерт “Нев’янучий цвіт”, присвячений усім матерям, проходив у республіканському будинку вчителя.
Багато досягнуто, але не все задумане встигла зробити наша землячка, дуже рано пішла із життя.
Надзвичайно талановита, цілеспрямована і відповідальна. Цьому навчили її батьки: Іван Петрович та Катерина Федорівна. Вони гарно співали, грали на музичних інструментах. Батьки створили всі умови, щоб маленька дівчинка ще з раннього віку навчалась музиці.
В дитячій музичній школі її улюбленою вчителькою була Лариса Григорівна Хребет. Вона багато зробила для розвитку музичних здібностей Ольги.
Навчалась Ольга завжди на відмінною, з 1 по 9 клас вона була ученицею Гребінківської середньої школи № 2, а 10 та 11 класи закінчувала у Гребінківській середній школі № 1.
В школі найбільше любила українську мову та літературу, історію, завжди писала найкращі твори, була переможцем районних олімпіад, дипломантом обласних олімпіад з літератури.
Після закінчення школи успішно здала вступні випробування і стала студенткою Київського театрального інституту ім. І Карпенка-Карого. Тут здобула дві вищі освіти, актриси і музичного журналіста.
Після закінчення вузу працювала в театрі, а потім стала відомою співачкою і композитором, пропагандистом творчості Великого Кобзаря.
Я особисто добре знала цю талановиту людину.
З 5 по 9 клас я була її класним керівником і викладала історію.
Оля допомагала мені проводити виховні години, адже вона гарно співала, грала на фортепіано, добре декламувала.
З її активною участю цікаво походили уроки музики.
Для своїх однолітків вона була прикладом, як треба працювати над собою, щоб досягти поставленої мети.
Дуже жаль, що не все задумане встигла зробити наша талановита землячка. Світла їй пам’ять.
Людмила БЕЗВИНЕНКО.