Осередком цікавих культурно-мистецьких заходів на Гребінківщині завжди був міський Будинок культури. Родзинкою закладу є Гребінківський краєзнавчий музей, що знаходиться в приміщенні закладу культури. Спільними зусиллями музейників було організовано цікаву виставку, яка потішила філателістів. У нашому місті багато людей, які займаються колекціонуванням й вивченням знаків поштової оплати, до яких належать марки, етикетки, ярлики, різноманітні провізорії, поштові штемпелі, штампи, а також конверти, поштові картки і листівки з цими знаками — надрукованими або наклеєними та інші види поштової документації. Гребінківка Альбіна Величко має таке захоплення – збирати марки. З початком повномасштабної війни в нашій країні Альбіна почала збирати сучасні марки на військову тематику. Свою колекцію вона запропонувала для перегляду у Гребінківському міському краєзнавчому музеї.
З 12 серпня в музеї відкрита виставка поштових марок, які були випущені «Укрпоштою» у пам’ять про події війни, яку розв’язала росія. Виставка «Поштові марки – екскурс в історію загарбницької війни» продовжить свою роботу до кінця серпня. На презентації виставки працівниця музею Надія Фальківська підготувала цікаву і змістовну розповідь про історію видання кожної марки.
Однією з перших, виданих «Укрпоштою», була відома марка «Русскій воєнний корабель іді…». Її автор – художник Борис Грох, показав мужність і героїзм українських військових із острова Зміїний, які не втратили силу духу і вказали напрямок крейсеру «Москва».
Продовженням теми героїзму і відваги українських військових стала марка «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!», яку «Укрпошта» випустила з нагоди 40-го дня від знищення крейсера «Москва».
Одна із останніх марок, випущених «Укрпоштою», була новорічно-різдвяна «Роз’єднані війною». Її автори: Валерія Михайлова – одинадцятикласниця з Миколаєва та Олександр Охапкін – художник з міста Олександрія Кіровоградської області. На малюнку зображено дівчину й українського військового, які через війну змушені на Новий рік бути нарізно: вона — вдома на самоті, він — на фронті.
Працівники музею подякували Альбіні Величко за представлену цікаву колекцію і побажали їй успіхів в улюбленій справі. Всі бажаючі можуть познайомитися з «поштовими експонатами» на виставці, яка досі представлена в краєзнавчому музеї.
У пам’яті залишається малюнок красивої дівчини та мужнього військового, роз’єднаних війною. І неймовірне бажання, щоб якнайшвидше закінчилася війна і всі закохані, живі та здорові, з’єдналися!